istanbul bayan

Yirmi beş okul Bizans ve Osmanlı İmparatorluklarının masaj öğretmenler, ve modern Türkiye için İstanbul, Türkiye’de bir üç haftalık enstitüsü,.

Modern Dünya, California, San Diego Üniversitesi’nde bir genel eğitim dünya tarihi programının Yapımı İstanbul, Türkiye’de yer almak için yeni bir enstitü tasarladı. Bu şehir bir Osmanlı Müslüman imparatorluk kadıköy masaj salonlarıbaşkenti olarak bir sonraki aşamaya, Byzantion Yunan şehir (Bizans) gelen Konstantinopolis, Doğu’nun Hıristiyan “Yeni Roma” dönüşmesinin için 3.000 ‘den fazla yıllık geçmişi var izlerini yirminci yüzyıla kadar zaman değil bir imparatorluk ya da ulusal sermaye olarak değil, Türkiye’nin en büyük şehri olarak, bugünkü durumu ulaştı. Ayrıca, uzun bölgesel ve dünya tarihinin bir kavşak olarak görev var bir şehir ve masaj salonları bölgenin daha iyi anlaşılması ile katılımcılara sağlar. Bizans tarihçileri Raymond Van Dam (Michigan Üniversitesi) ve Anthony Kaldellis (Ohio State Üniversitesi),, beşeri bilimler profesörü Stefan Stantchev (Arizona Devlet Üniversitesi); Osmanlı tarihçisi Hasan Kayali (Principal öğretim Matthew T. Herbst İstanbul masaj salonu içerir University of California, San Diego); mimarlık tarihçisi Zeynep Çelik (New Jersey Teknoloji Enstitüsü), dünya tarihçi Robert W. Strayer (Brockport New York College State Üniversitesi) ve Türk tarihçi Sinan Ciddi (Georgetown Üniversitesi). Bir Ortaçağ İmparatorluğunun Şaşırtıcı Yaşamı, Daniel Goffman, Osmanlı İmparatorluğu ve Erken Modern Avrupa, Donald Quataert, Osmanlı İmparatorluğu, 1700-1922 ve CV Findley The: Judith Herrin, Bizans; Çekirdek okuma Ray Van Dam, Roma ve İstanbul dahil Dünya Tarihinde masaj salonları istanbul Türkler. Pazartesi’den Perşembe’ye kadar sabah oturumları dersler ve enstitü okuma tartışmaları ile alınır. Öğleden sonra saha ziyaretleri için ayrılmış bulunmaktadır. Cuma namazlarında katılımcı tartışma ve küçük grup ders dışı etkinlikler için ayrılmıştır.

 

Öğretmenleri için NEH Yaz Seminerleri ve Enstitüleri hakkında

Her yıl Eğitim Programları NEH en Bölümü NEH Yaz Seminerleri ve Enstitüleri de beşeri çeşitli konularda çalışma öğretmen fırsatlar sunuyor. Okul öğretmenleri için bir NEH Yaz Semineri uzman bilim adamı ile masaj İstanbul okuma bir konu veya dizi keşfetmek için on altı katılımcıların sağlar. Seminerin ana malzeme okul müfredatı doğrudan ilişkili gerek yok, seminerin temel amacı bilimsel kurumsal öğretmen yapmaya ve okuma, tartışma, yazma ve yansıtma yoluyla beşeri anlayışlarını genişletmek ve derinleştirmek için.

 

NEH Yaz Alimler kapak seyahat masrafları, kitap ve diğer araştırma giderleri ve yaşam giderleri için sabit maaş verilir. 2100 $ (2 hafta), 2700 $ (3 hafta) 3.300 dolarlık (4 hafta), 3900 $ (5 hafta), ya da 4500 $ (6 hafta): nakit tutarlar NEH Yaz Seminer veya Enstitüsü uzunluğu dayanmaktadır.

 

Kamu, kiralama, bağımsız, ya da dini bağlı, hem de ev-okul veli, Yaz Seminerleri ve Enstitüleri Neh uygulamak için uygun olup olmadığını Amerikan K-12 okulları tam zamanlı öğretmen,. Okuttukları öğrencilerin çoğunluğu Amerikan vatandaşı ise yurt dışında öğretim Amerikalılar da uygundur. Kütüphaneciler ve okul yöneticileri de uygun olabilir.

İstediğiniz kadar birçok proje gibi hakkında bilgi talep edebilir, ancak (seminerler, enstitüler veya Merkezi atölye çalışmaları) ve sadece bir katılabilirler size en fazla iki NEH Yaz Programları için geçerli olabilir. Uygunluk kriterleri NEH Yaz Seminerleri ve Enstitüleri ve NEH Merkezi Atölyeler İstanbul masaj salonları arasında önemli bir farklılık.

Lütfen dikkat: İki seminer alanları ve üç enstitü alanlarda K-12 eğitim kariyerlerine devam etmek niyetinde mevcut yüksek lisans öğrencileri, için kullanılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>